Dzieci z oddziału przedszkolnego z Przybówki wspólnie z przedszkolakami z oddziału przedszkolnego z Bratkówki oraz grupą starszaków z Ustrobnej uczestniczyły w wycieczce do Muzeum Lalek w Pilźnie i Lipinach. W Pilźnie dzieci obejrzały ekspozycję zabawek z różnych stron świata oraz epok. Dzieci obejrzały spektakl pt. ,, Legendy polskie ". Podsumowaniem pobytu przedszkolaków były warsztaty, podczas których każdy uczestnik wykonał swojego lawendowego kotka. Z Pilzna udaliśmy się do Lipin, gdzie podopieczni zwiedzili Miniaturową Wioskę Reymontowską oraz zjedli pyszny posiłek w Gospodzie u Wiedźmy. Miniatury domów, stodoła, młyn, kościół i synagoga zbudowane zostały na wzór ponad 100- letniej wsi. Niewątpliwą atrakcją był spacer po Bajkowym Ogrodzie, w którym można spotkać np. krasnoludki. Udało nam się wśród drzew wypatrzyć czarownicę krzątającą się wokół swojego domu. Wszystkie dzieci zadowolone i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.
WYCIECZKA DO PILZNA I LIPIN 10.06.2024r.
- 36
Ortograficzne zmagania
Troje uczniów klasy VII: Estera Jurkiewicz, Amelia Urban i Tymoteusz Radwański reprezentowało naszą szkołę w Gminnym Konkursie Ortograficznym, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry w Odrzykoniu. Zabawny tekst o " chyżym i hożym kucharzu Grzegorzu" był dla uczestników konkursu nie lada wyzwaniem i przysporzył im niemałych trudności. Spośród naszej trójki najlepiej poradziła sobie Estera, która zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Konkurs Pięknego Pisania
- 3
Kaligrafia to nie tylko nauka pięknej czcionki. To także czynność, która pomaga rozwijać umiejętności związane z szeroko pojęta sztuką i wyobraźnią. Po raz drugi w naszej szkole odbył się gminny konkurs kaligraficzny, którego współorganizatorem i fundatorem nagród był GOKiR w Wojaszówce. Tegoroczny konkurs zorganizowany został w ramach obchodów 80. rocznicy śmierci Patrona Szkoły - Stanisława Gałuszki. 14 uczennic klas 4 - 8 ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy wzięło udział w zmaganiach kaligraficznych. Uczestniczki konkursu niezwykle starannie, a wręcz po mistrzowsku przepisały tekst utworu "Dar" Czesława Miłosza. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce Urszula Wanat - SP Łęki Strzyżowskie; I miejsce Martyna Dubiel - SP Łęki Strzyżowskie; II miejsce Antonina Kaleta - SP Wojaszówka; II miejsce Patrycja Haznar - SP Odrzykoń; III miejsce Nikola Nowak - SP Łęki Strzyżowskie; Wyróżnienia: Anna Feruś - SP Przybówka: Kamila Gosztyła - SP Przybówka; Nadia Lenik - SP Odrzykoń. Dziewczętom gratulujemy i zachęcamy wszystkich do dbania o piękne pismo odręczne.
Dzień Rodziny
- 45
29 maja 2024 roku to Dzień Rodziny w naszej szkole.
Było to wspaniałe, pełne radości, uśmiechów i wspólnej zabawy spotkanie całej społeczności szkolnej i Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00 na szkolnym placu.
Pierwszym punktem programu były występy przedszkolaków i uczniów klas 1-3. Dzieci, w pięknych strojach, zatańczyły z gracją i elegancją różne układy taneczne i tradycyjnego poloneza, wzbudzając podziw zgromadzonych rodziców. Następnie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, śpiewając radosne piosenki, które wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój. Nie zabrakło również recytacji wierszyków, które dzieci przedstawiły z ogromnym zaangażowaniem.
Kolejną atrakcją był humorystyczny spektakl „Rzepka” oraz skecz o rodzicach. Młodzi aktorzy z ogromnym zapałem przedstawili znane dzieło Juliana Tuwima, wywołując salwy śmiechu i gromkie brawa.
Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę. Dzieci i rodzice z entuzjazmem uczestniczyli w torze przeszkód, który dostarczył wiele emocji i radości. Nie zabrakło także atrakcji na dmuchanej zjeżdżalni, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki uprzejmości państwa Niemczyków, wszyscy chętni mogli skorzystać z przejażdżek na kucyku, co było niezapomnianym przeżyciem dla najmłodszych uczestników.
Dla chętnych dzieci przygotowane były dodatkowe atrakcje, takie jak malowanie węglem, plecenie warkoczyków, tatuaże brokatowe oraz malowanie twarzy. Dzieci z radością korzystały z tych atrakcji.
Nie zabrakło również czegoś „dla ciała” Rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek, który był prawdziwą ucztą dla podniebienia. Na stołach pojawiły się domowe wypieki, owoce oraz różnorodne przekąski, które smakowały wszystkim uczestnikom. Tradycyjnie pojawiły się niezrównane proziaki z masłem lub ze smalcem, które przygotowała Pani Krystyna Tyburska wieloletni pracownik i przyjaciel naszej szkoły.
Podczas uroczystości wręczone zostały również nagrody zwycięzcom konkursu dla rodziców i dzieci pod hasłem „Przyłapani na czytaniu”. Konkurs ten miał na celu promowanie wspólnego czytania w rodzinach i cieszył się dużym zainteresowaniem. Nagrodzeni zostali wyróżnieni za kreatywność i zaangażowanie.
Uczestnicy pikniku mogli również spotkać się i porozmawiać z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Odpowiadali na pytania dotyczące pracy policji, a także prezentowali sprzęt, jakim dysponują.
Odwiedzili nas także przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (WORD) w Krośnie z symulatorem dachowania. Demonstrowali działanie symulatora, aby uświadomić uczestnikom, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz jakie siły działają na ciało podczas wypadku.
Dzień Rodziny w naszej szkole był pełen uśmiechu, radości i wspólnych chwil, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego dnia, a w szczególności rodzicom za ich zaangażowanie i pomoc. Czekamy z niecierpliwością na kolejne takie uroczystości, które integrują naszą szkolną społeczność i dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń.
NIE STRAĆ GŁOWY W SIECI
NIE STRAĆ GŁOWY W SIECI – to hasło projektu profilaktycznego realizowanego przez naszą szkołę we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i pod patronatem Wójta Gminy Wojaszówka. Celem projektu była przede wszystkim edukacja dzieci i młodzieży z naszej gminy na temat profilaktyki uzależnień od internetu i urządzeń cyfrowych, zagrożeń ukrytych w wirtualnym świecie, rozsądnego korzystania z sieci oraz promowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego. Oprócz wielu zajęć, warsztatów i pogadanek o tej tematyce realizowanych na co dzień w naszych szkołach, zaprosiliśmy uczniów klas V – VIII do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Na Plakat Profilaktyczny. Spośród licznych prac konkursowych zostali wyłonieni laureaci: I miejsce Martyna Dubiel SP Łęki Strzyżowskie, II miejsce Zuzanna Krygowska SP Odrzykoń, II miejsce Antonina Kaleta SP Wojaszówka, III miejsce Aleksandra Gerlach SP w Odrzykoniu, III miejsce Kacper Szalla SP w Odrzykoniu. Wyróżnienia: Anna Dubiel SP Przybówka, Oliwia Mastyka SP w Odrzykoniu, Dominika Wacławik SP w Odrzykoniu, Patrycja Hodczak SP w Bratkówce Oliwia Wachtarczyk SP w Bratkówce 15 kwietnia w naszej szkole, odbył się finał projektu, podczas którego uczniowie ze szkół w Przybówce, łękach Strzyżowskich, Wojaszówce, Bratkówce i Odrzykonia wzięli udział w spektaklu profilaktycznym TEATRU MASAKA z Krakowa pt. „Kliknij, akceptuj” o akceptacji samych siebie i tego, jak internet podcina nam skrzydła dając sprzeczne wrażenia jak wygląda prawdziwe życie. Po obejrzeniu przedstawienia, Pani Dyrektor Barbara Krasowska-Dubiel wręczyła nagrody laureatom konkursu. Nagrodą główną w konkursie są warsztaty profilaktyczne z edukatorem Arkadiuszem Nepalskim BRAKUJĄCE LEKCJE - dla klasy zwycięzcy. Pozostałe nagrody to vouchery zachęcające młodzież do spędzania czasu inaczej niż w sieci. Planujemy także druk bilboardów przedstawiających zwycięskie plakaty. Serdeczne podziękowania składamy Panu Wójtowi Sławomirowi Stefańskiemu za wsparcie naszego pomysłu. Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za ufundowanie nagród. Dyrektorom, pedagogom i wychowawcom ze szkół, które zaangażowały się w dobrej sprawie oraz uczennicom i uczniom za ich chęci, kreatywność i energię. Zachęcamy do kontynuowania działań z zakresu profilaktyki uzależnień wśród dzieci i młodzieży.
22
Uroczysty apel
26 kwietnia uroczyście obchodziliśmy dwie ważne dla naszej ojczyzny rocznice - rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Święto Flagi. Rozpoczęliśmy naszą akademię od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Wspaniale zaprezentowanym programem artystycznym uczniowie przybliżyli nam historię wydarzeń związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja oraz znaczenie tego aktu dla polskiego narodu. Przypomnieliśmy sobie, że ta pierwsza w Europie i druga na świecie konstytucja, stanowiła kamień milowy w historii Polski, a jej ideały wolności, równości i sprawiedliwości pozostają aktualne po dziś dzień. Świętowaliśmy również obchody Święta Flagi, podkreślając znaczenie narodowego symbolu jednoczącego Polaków. Flagę traktowaliśmy jako wyraz naszej tożsamości narodowej, jedności oraz dumy z historii i tradycji naszego kraju. Święto to było okazją do celebrowania naszej historii i przypomnienia, jako obywatele naszej pięknej ojczyzny mamy obowiązek pielęgnować jej dziedzictwo i dbać o jej dobro.
1
"HISTORIA PEWNYCH RĄK"
lasa V przedstawia film pt. "HISTORIA PEWNYCH RĄK" przygotowany na Ogólnopolski Konkurs Filmowy "Emp@tyczna Klasa". Film ukazuje zdolność do empatii, wsparcia i budowania pozytywnych relacji. #empatycznaklasa #konkursfilmowy #misjamarzec2024 #laboratoriaprzyszlosci #aktywnatablica
Zatrzymane w kadrze - MOJA MAŁA OJCZYZNA W ZIMOWEJ SZACIE
Uczniowie klasy V odnieśli sukces w gminnym konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Wojaszówce. Celem konkursu było kształtowanie i rozwijanie pasji fotografowania. Młodzi fotografowie uchwycili obiektywem aparatu walory przyrodnicze rodzinnej miejscowości w zimowej szacie. Komisja wysoko oceniła prace naszych uczniów: I miejsce - Bernard Stec III miejsce - Julia Betlej Wyróżnienia - Wiktoria Kłosowicz i Franciszek Stec Udział - Oliwia Korzeniowska Gratulujemy pasji fotografowania!
1
Wesołego Alleluja!
Konkurs Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej
We wtorek 19 marca uczniowie klasy 7 naszej szkoły Tymoteusz Radwański i Robert Narbuttowicz wzięli udział w XI edycji Konkursu Wiedzy Technicznej i Motoryzacyjnej organizowanym przez Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie. Wśród 132 uczestników nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną zajmując 25 i 33 miejsce. Serdecznie gratulujemy świetnego wyniku.
Tydzień Mózgu
W przedszkolu obchodziliśmy Dzień Mózgu - święto mające na celu popularyzację wiedzy o mózgu i jego działaniu oraz propagowanie zdrowych nawyków. Rozmawialiśmy o budowie mózgu, jego funkcjach nasz mózg oraz jak dbać o nasze centrum dowodzenia. Dowiedzieliśmy się, jak ważna dla naszego mózgu jest zdrowa dieta, higiena snu, aktywność fizyczna oraz trening umysłowy, w tym czytanie książek , rozwiązywanie łamigłówek, rozwijanie swoich pasji. Zwróciliśmy również uwagę na media (telefon, TV, komputer), które rozpraszają naszą uwagę. Rozwiązywaliśmy łamigłówki pobudzające pracę mózgu i wykonywaliśmy ćwiczenia, które korzystnie wpływają na lateralizację mózgu. W obchody włączyli się również uczniowie klasy III i IV.
2
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ
W dniu 23 lutego obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją, którego celem jest popularyzowanie wiedzy nt. depresji oraz problemów zdrowia psychicznego wśród dzieci i młodzieży.
Dlatego 22.02.2024r. nasi uczniowie klas 4-7 i nauczyciele wzięli udział w lekcji otwartej "NIE" WIDZIALNA DEPRESJA z wykorzystaniem narzędzi TIK, którą przeprowadził psycholog Stanisław Leśniak ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Łękach Strzyżowskich. W tym samym czasie psycholog naszej szkoły, Pani Weronika Wyderka, prowadziła lekcję otwartą w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Łękach Strzyżowskich w ramach Międzyszkolnej sieci współpracy nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu.
Podczas zajęć uczniowie i nauczyciele mieli możliwość wysłuchania wielu informacji nt. depresji. Obejrzeli prezentację multimedialną oraz interesujące filmiki na ten temat.
Depresja to choroba, a nie chwilowa słabość, która sama minie. Dlatego pamiętajmy, żeby nie być na nią obojętnym.
116 111 - Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
DZIEŃ DINOZAURA
26 lutego br. w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Z tej okazji dzieci wybrały się w niezwykłą i fascynującą podróż do świata prehistorycznych gadów, pokonując wiele przeszkód na drodze. Przedszkolaki dowiedziały się, kiedy żyły dinozaury, jak wyglądały i czym się żywiły, oglądając filmy edukacyjne i książki tematyczne. Podejmowały szereg wyzwań rozwijających ich zdolności i zainteresowania. Oczywiście nie zabrakło tu również elementów terapii ręki, dzięki którym dzieci kształtowały swoje umiejętności grafomotoryczne. To była naprawdę świetna zabawa
2
Nie Zmarnuj Swojego Życia!
Już kolejny raz wzięliśmy udział w projekcie profilaktycznym Nie Zmarnuj Swojego Życia i spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi Bęsiu i Dj Yonas . Uczniowie klasy V i VII wysłuchali ciekawych historii o tym jak łatwo jest popaść w uzależnienie od substancji psychoaktywnych i jakie negatywne skutki ono za sobą niesie. Bęsiu i Yonas opowiedzieli jak im udało się naprawić błędy popełnione w młodości. Nie był to typowy wykład, a miłe spotkanie z wyluzowanymi raperami, którzy zdecydowanie mają świetne poczucie humoru i potrafią trafiać ze swoim przekazem do młodych ludzi. Nie zabrakło też autorskich kawałków zespołu RYMcerze [RMC], które także są w tematyce uzależnień i wychodzenia z nałogów oraz poszukiwania swojego szczęścia w życiu. Chłopaki motywowali młodzież do odnalezienia sensu w życiu i pracy nad sobą. Podkreślili autorytet rodziców i nauczycieli, którym najbardziej zależy na szczęściu i sukcesie dzieci. To było bardzo owocne spotkanie, zapamiętamy je na długo. Dzięki chłopaki, będziemy ogarniać progres
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Dyrekcji i Pedagoga z Szkoła Podstawowa w Odrzykoniu za zaproszenie na to wydarzenie i miłe przyjęcie.
PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
Uczniowie klas 1-7 wzięli udział w zajęciach warsztatowych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego EMP@TYCZNA KLASA MISJA DOBRY UCZYNEK. Celem zajęć było oswojenie uczniów z pierwszą pomocą oraz uświadomienie im, jak ważna jest każda chwila dla ratowania życia i zdrowia. Uczniowie uczyli się odpowiedniego zachowania w przypadku omdlenia, tj. bezpiecznego podejścia do poszkodowanego, wezwania pomocy, resuscytacji krążeniowo - oddechowej na fantomach, użycia defibrylatora AED -urządzenia służącego do przeprowadzenia defibrylacji u osoby, u której wystąpiło nagłe zatrzymanie krążenia oraz układania poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Uczniowie mieli również okazję sprawdzić na sobie mocowanie do deski ratowniczej .
Zajęcia przeprowadził dla ratownik medyczny Pan Kamil Bajger - LeoMed. Serdecznie dziękujemy
DZIEŃ PIŻAMY I MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO
- 30
W związku z realizacją Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego EMP@TYCZNA KLASA MISJA DOBRY UCZYNEK nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach nt. Dlaczego warto pomagać? oraz prowadzili zbiórkę nakrętek w ramach akcji "Nakręć się na pomaganie ", której efekty mogliśmy podziwiać podczas Dnia piżamy, będącego podsumowaniem całej akcji. W tym dniu wszyscy ubraliśmy piżamy, szlafroczki i kapcie, w ten sposób solidaryzując się z dziećmi ciężko chorymi i ich rodzinami, dla których piżama to nieodłączna część ich codzienności. To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Dzień piżamy to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim to czas zwrócenia uwagi na promocję zdrowia i badania profilaktyczne wśród dzieci i młodzieży. W tym dniu uczyliśmy się empatii, odpowiedzialności, dbania o swoje zdrowie, jak również współpracy i dobrych relacji z rówieśnikami. Uczniowie brali udział w zabawach sportowych pod hasłem "Aktywnie się ruszamy - o swoje zdrowie dbamy". 21 lutego to Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, którego celem jest podkreślenie różnorodności językowej świata, zwrócenie uwagi na języki zagrożone i powoli ginące oraz przypomnienie, że chroniąc język ojczysty – dbamy o tożsamość kulturową. Dlatego też uczniowie mogli spróbować swych sił w potyczkach językowych. Były więc: rebusy, krzyżówki, zagadki ortograficzne, ukryte słowa, łamańce językowe, feminatywy. Uczniowie wykazali się świetną sprawnością fizyczną, zwinnością i znajomością języka polskiego, jak również poczuciem humoru, współpracą i wzajemną pomocą.
Dziękujemy Wszystkim za udział i zaangażowanie w Misji Dobry Uczynek!
VI MEMORIAŁ Ś.P. STANISŁAWA GAŁUSZKI
- 6
W dniach 17-18.02.2024 w naszej szkole odbyło się ważne wydarzenie sportowe, upamiętniające Stanisława Gałuszkę, który jest naszym patronem. Już po raz szósty, dzieci i młodzież z różnych szkółek piłkarskich, w duchu sportowej rywalizacji uczcili pamięć postaci ważnej dla społeczności szkolnej i lokalnej Przybówki, zapisanej na kartach historii jako nauczyciela, harcmistrza, żołnierza i bohatera.
Kierujemy serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza Rogali oraz stowarzyszenia Od małego na całego, za wspaniałą działalność na rzecz dzieci i młodzieży oraz za inicjatywę organizacji turniejów sportowych w Szkoła Podstawowa im.Stanisława Gałuszki w Przybówce. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy razem z nami uczcili pamięć o naszym patronie.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, rodzicom i trenerom.
Karnawał
Chcieliśmy się z Wami podzielić niesamowitymi wspomnieniami ze szkolnej zabawy karnawałowej!
27 stycznia nasza szkoła ożyła jeszcze bardziej, a kreatywne i barwne kostiumy uczniów oraz nauczycieli zrobiły ogromne wrażenie!
Na parkiecie doświadczaliśmy ekscytujących momentów - tańce, zabawy śmiech, wspaniałe kostiumy, gdzie pomysłowość uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Wspaniałe malowane buźki, warkoczyki i brokatowe tatuaże robiły furorę.
Nie zabrakło też pysznych smakołyków: domowe ciasta, ciasteczka, galaretki i gofry z bitą śmietan zadowoliły naszych małych i dużych smakoszy.
DJ zaserwował nam gorące hity, które sprawiły, że nikt nie mógł stać w miejscu. Atmosfera była niesamowita, a radość i energia unosiły się w powietrzu!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego niezwykłego wydarzenia - nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania.
To była niezapomniana zabawa pełna śmiechu, tańców i wspólnego świetowania! Dziękujemy, że mogliśmy się razem bawić i tworzyć wspomnienia, które pozostaną z nami na długo.
Do zobaczenia na kolejnych szkolnych wydarzeniach!
#ZakonczenieKarnawalu #SzkolnaZabawa #SwiatKolorowiFantazji #WspolneWspomnienia #DzieciakiRządzą
37
Z wizytą w bibliotece
23 i 24 stycznia nasi uczniowie mieli niezwykłą przyjemność zwiedzić przepiękną Krośnieńską Bibliotekę Publiczną. Razem z panią bibliotekarką odkrywaliśmy zakamarki tego magicznego miejsca, gdzie literatura spotyka się z historią.
Zwiedziliśmy nie tylko kolorowe półki pełne fascynujących książek, ale także tajemniczą czytelnię, gdzie każdy z nas mógł zanurzyć się w świat ulubionych opowieści.
Ale to nie koniec naszych przygód! Wzięliśmy udział w ekscytujących warsztatach dotyczących sztuki komiksu. Z pasją rysowaliśmy i wymyślaliśmy własne historie, korzystając z wiedzy i wskazówek instruktorki..
Dziękujemy Oddział dla Dzieci KBP za niezapomniane chwile i cenne doświadczenia! To było prawdziwe spotkanie z magią literatury i sztuki, której na pewno będziemy długo wspominać.
#KrosnenskaBiblioteka #WizytaUczniow #Literatura #SztukaKomiksu #Wrazenia #PrzygodaZWiedza
22
Dzień Babci i Dziadzia
Kochane Babcie, Kochani Dziadkowie w dniu Waszego święta, życzenia składają Wam, Wasze wnuczęta…
Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka bardzo uroczyście. W niedzielę 14 stycznia w Domu Strażaka, nasi uczniowie wystąpili w Jasełkach połączonych z przedstawieniem dla Babć i Dziadków. Aktorzy to uczniowie klas 1-3 oraz przedszkolaki, ale i dzieci ze starszych klas, wraz ze swoimi babciami i dziadkami wzięły udział w uroczystości. Na to wspaniałe wydarzenie zaprosiliśmy także rodziców i społeczność lokalną. Nasi goście przybyli bardzo licznie, sala była wypełniona po brzegi. Po występie i wręczeniu prezentów, Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych, zawsze wspierających rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym, że z takim entuzjazmem wsparli naszą inicjatywę. Dziękujemy rodzicom oraz Panu Sołtysowi i Księdzu Proboszczowi za pomoc w organizacji. Gratulujemy aktorom świetnego występu! A Kochanym Babciom i Dziadziusiom życzymy zdrowia, zadowolenia i spełnienia najskrytszych marzeń .
72
Archiwum Aktualności
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Wszystkie